SLOVENSKÁ FEDERÁCIA KARATE
A BOJOVÝCH UMENÍ
ROVNE CUP 2018

Dňa 21.4 2018 sa konal turnaj Slovenskej federácie karate v Lednických Rovniach 1.ročník ROVNE CUP V KARATE.
Turnaj začal príhovorom starostu obce v priateľskom duchu. Súťažilo sa v kata a v kumite. Bolo okolo 300 štartov.
Zúčastnilo sa 17 klubov z celého Slovenska. Nová Baňa , Stará Bystrica , Prievidza , TJ Budo Bratislava , Levice , Kage Dojo , Animus Wilo , Ilava , Puchov , Pezinok , Šala , Seiken Bratislava , Stupava , Banana Dojo Šala a domáci klub STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE.
Pohár pre najlepší klub získala Nová Baňa 1.miesto , 2.miesto Prievidza , 3.miesto Pezinok , 4.miesto STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE , 5.miesto Seiken Bratislava.
Posledná kategória bola o pohár o najlepšieho kumitistu od 16 do 21 rokov. Získal ho Róbert Roth z Novej Bane.

Riaditeľ klubu a súťaže ROVNE CUP Ján Daniš DiS.